''Aradığım parçayı bir türlü bulamıyorum, Arayıp bulduğum parçalar çok pahalı gibi bir çok endişe verici duygulara kapılabilirsiniz.


Örnek verecek olursak ;


    '' 2008 model 1.5 dci Megan Triger seti arıyorsunuz''

Bir web sitesinden alış-veriş yapmak istiyorsunuz ve o siteden aradığınız parçayı bulmak istiyorsunuz,bunun için sanal mağazanın kendi arama motorunu kullanın, sanal mağazanın kendi arama motoruna,


Mesela ;

''  megan 1.5 triger seti'' , '' megan 1.5 dci triger seti '' , '' megan 1.5 triger kiti '' megan 1.5 dci triger fiyatları '' 1.5 triger'' ''triger' gibi kelimeliri ayırark arama yapmalısınız.


 

megan 1.5 dci triger setini buldunuz ve sanal mağaza ürünü


2007> megan triger seti '' diye yazmış,oysaki siz 2008 model arıyorsunuz,hemen üzülmeyin burada (2007>) görünen büyüktür tırnak işareti o ürünün 2007 model ve üstü anlamına gelir,tersi olsaydı (<2007) ozaman 2007 model ve altı olurdu.   


Eğer alışverişinizi kredi kartı ile yapacaksanız sanal mağazanın 3D secure ile çalıştığından emin olunuz,bu sayede ödemenizi sahtekarlığa karşı güvenli olarak yapabilirsiniz.


3D secure NEDİR ?


3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları* bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır.

* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®"; MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak, İnternet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dâhil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dâhil olan web sitelerinden yapacağınız alışverişler ekstra güvenli olur.

Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.